Krásnopolský Farní tábor - Klokočov u Vítkova

Ve dnech 20. – 26. 8. 2023 se na turistické základně v Klokočově u Vítkova konal krásnopolský farní tábor. Tématem letošního tábora se stala Noemova archa. V průběhu celého týdne jsme skrze jednotlivé hry sháněli materiál na stavbu archy, chystali zásoby potravin a shromažďovali zvířata. Jak už z biblického příběhu vyplývá, zastihla nás také potopa, na kterou jsme se po celou dobu připravovali. Naštěstí ale vše dobře dopadlo, na konci týdne voda ustoupila a my jsme bezpečně vystoupili z archy na hoře Ararat. Den co den jsme si venku užívali parného srpnového počasí. Každý den se pak dětem povedlo odemknout truhličku, která skrývala jeden dílek stavebnice archy a některý z přívěsků zvířat. To vše si dal každý tým poslední večer dohromady a vznikly nám tři krásné loďky plné různých druhů zvířat. Pak už nás čekaly jen závěrečné oslavy, loučení a cesta domů.