Farní Tábor 2022 - 4. den

Čtvrtý den na farním táboře byl zasasen do děje kdo přežije v duchu „neusnout“ a být stále ve střehu. Ranní modlitba byla tématicky scénka z Bible kdy učedníci usnuli v Gecemanské zahradě. A ponaučení znělo tak, že spánek je sice důležitý, ale měli bychom mít stále otevřené srdce pro Boha (Bůh je síla má) a také pro sebe navzájem. Poté si děti vybojovaly klíče v dopolední hře s názvem čísla, kdy si děti musely vymyslet 12 otázek a poté běhaly a musely odpovídat na otázky i dalších skupin. Poté následovali tzv. létající puzzle, což byla soutěž o imunitu, kdy týmy soutěžily o to, kdo rychleji přehodí létající talíř na konec řady a složí puzzle Survivor Česko a Slovensko. Vítězi získali nejlepší vařič a děti si museli uvařit sami krupici.  Na konci dne byla kmenová rada a bylo dětem oznámeno, že budou přespávat v přírodě. Děti museli krást klíče jiných týmů a zajistit si tak odemknutí přístupu na faru v ranních hodinách.